Anglophonia 2024: Forking Paths

KLUB STUDENATA ANGLISTIKE  X.A. s veseljem vas poziva na sedmu međunarodnu studentsku anglističku konferenciju ANGLOPHONIA: FORKING PATHS, koja će se održavati OD 16. dO 18. SVIBNJA 2024. na FILOZOFSKOM FAKULTETU SVEUČILIŠTA U ZAGREBU. Konferencija je namjenjena studentima na svim razinama studija (prijediplomski, diplomski, poslijediplomski studij, te oni koju su nedavno stekli doktorat) kako bi mogli raspravljati o svojim radovima i istraživanjima u prijateljskom, ali profesionalnom okruženju. Cilj konferencije je povezati mlade i perspektivne angliste, pružajući im priliku za razmjenu informacija, ideja i stavova.

Program ovogodišnje konferencije možete pronaći ovdje. Vidimo se u četvrtak, 16. svibnja!

Klub studenata anglistike X.a.